mark_veriloghdl9798v2

رویت اوراق یکشنبه ساعت ۱۱ الی ۱۱:۳۰

دسته بندی : دسته‌بندی نشده
دکتر سید مهدی سجادیه

mark97982v2com

رویت اوراق یکشنبه ساعت ۱۰ الی ۱۱

دسته بندی : دسته‌بندی نشده
دکتر سید مهدی سجادیه
دسته بندی : دسته‌بندی نشده
دکتر پگاه همدانی
دسته بندی : دسته‌بندی نشده
دکتر محمدرضا امینی
دسته بندی : دسته‌بندی نشده
دکتر سید مهدی سجادیه

vhdl

دسته بندی : دسته‌بندی نشده
دکتر روح اله یزدانی

e3

دسته بندی : دسته‌بندی نشده
دکتر روح اله یزدانی

دروس ماشینهای الکتریکی۲ ، تحلیل سیستمهای انرژی الکتریکی۱ و محاسبات عددی در ترم تابستان ارائه خواهد شد.

پیرو بخشنامه برگزاری دوره تابستان ۹۸-۹۷ شرایط انتخاب واحد در این واحد و استفاده از میهمانی به واحد های دیگر به شرح ذیل اعلام می گردد:

۱- دانشجویان دانشگاه لازم است از تاریخ ۹ لغایت ۱۲ تیرماه ۱۳۹۸ از طریق سایت http://register.khuisf.ac.ir جهت انتخاب واحد نیمسال مذکور اقدام نمایند.

۲- کلاس ها از شنبه تا چهارشنبه ساعات ۷/۳۰ الی ۱۳ در دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی و مدیریت (۱۵ خرداد) برگزار می گردد.

۳- دانشجویان لازم است قبل از زمان انتخاب واحد شهریه ثابت و بدهی قبلی خود را به صورت اینترنتی پرداخت نمایند. لذا توصیه می شود با مراجعه به سامانه آموزشی و ثبت نام دانشگاه- بخش امور مالی- قسمت پرداخت الکترونیکی شهریه ثابت و بدهی قبلی  خود را پرداخت نموده تا در زمان انتخاب واحد تاخیری ایجاد نگردد.

۴- رعایت پیشنیازی و همنیازی دروس برابر سرفصل رشته در انتخاب واحد الزامی است (حتی اگر نرم افزار از انتخاب درس جلوگیری نکند) ضمناً دانشجویانی که رعایت پیشنیاز و همنیاز ننمایند پس از زمان انتخاب واحد دروس از طرف آموزش حذف شده و شهریه آن قابل برگشت نمی باشد.

۵- دانشجویان کارشناسی (پیوسته و ناپیوسته) بجز رشته های پزشکی در تابستان ۹۸ می توانند حداکثر ۸ واحد و دانشجویان کارشناسی ارشد دو درس جبرانی مقطع پایه (کارشناسی) حداکثر تا سقف ۶ واحد از دروسی که ارائه می شود را اخذ نمایند .همچنین دانشجویانی که در تابستان۹۸ فارغ التحصیل می شوند و هیچ واحد درسی (حتی به صورت معرفی به استاد) جهت نیمسال آتی نداشته باشند می توانند حداکثر ۱۰ واحد درصورت ارائه دروس اخذ نمایند. ضمناً شهریه ثابت تابستان برای دانشجویان دروه های کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد تا ۶ واحد درسی یک دوم شهریه ثابت به علاوه شهریه متغییر هر واحد درسی و بیش از ۶ واحد درسی دو سوم شهریه ثابت به علاوه شهریه متغییر هر واحد درسی می باشد. (دانشجویان رشته های علوم پزشکی می توانند حداکثر ۶ واحد از دروس عمومی را انتخاب نمایند).

۶- دانشجویان کارشناسی( پیوسته و ناپیوسته) که با اخذ حداکثر ۱۰ واحد درتابستان فارغ التحصیل می شوند اما دروس مورد نیاز آنها در این واحد ارائه نمی گردد می توانند در یکی از واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور (فقط در یک واحد دانشگاهی) با موافقت گروه تخصصی و معاون آموزشی واحد دانشگاهی، به واحدهای دیگر میهمان شوند .آندسته از دانشجویانی که با گذراندن دوره تابستان فارغ التحصیل می گردند و دروس آنها در دو واحد دانشگاهی ارائه شده است بایستی درخواست خود را جهت طرح در کمیسیون موارد خاص به اداره آموزش دانشگاه ارسال نمایند.

۷- با توجه به مجوز مدیر محترم گروه فرهنگ و معارف اسلامی استثناً در نیمسال تابستان ۹۸-۹۷ کلیه دانشجویان می توانند دو درس از دروس گروه فرهنگ و معارف اسلامی را اخذ نمایند.

۸- اخذ دروس در واحد مقصد منوط به ارایه معرفی نامه از واحد مبدا (به همراه لیست دروس) می باشد و بدون معرفی نامه واحد مبدا اعتباری ندارد و قابل قبول نخواهد بود.

۹- دانشجویان فقط می توانند از دروس رشته خود انتخاب واحد نمایند (بجز دروس عمومی).

۱۰- دانشجویان دروس اندیشه ها و وصایای حضرت امام (ره) و آشنایی با قرائت و روانخوانی قرآن کریم را نیز می توانند مازاد بر تعداد حداکثر واحد انتخاب نمایند.

۱۱- دانشجویان ورودی ۸۷ به بعد که در جدول دروس رشته خود دروس اختیاری دارند می توانند بجای یکی از دروس اختیاری ۲ واحدی درس آشنایی با مبانی دفاع مقدس را انتخاب نمایند.

۱۲- گذراندن درس آشنایی با فرهنگ و تمدن اسلام و ایران برای ورودی ۹۱ به بعد در مقاطع کارشناسی (پیوسته و ناپیوسته) به عنوان یک درس عمومی معارف اسلامی الزامی است.

۱۳- درس تنظیم خانواده وجمعیت از نیمسال اول ۹۳-۹۲ از لیست دروس عمومی حذف و منسوخ گردیده است و به جای آن درس دانش خانواده و جمعیت به ارزش ۲ واحد جایگزین آن شده است. لذا دانشجویان مقاطع کاردانی، کارشناسی (پیوسته و ناپیوسته) و دکتری عمومی رشته های غیر پزشکی و پزشکی که تا کنون این درس را نگذرانده اند ملزم به گذراندن درس دانش خانواده و جمعیت به تعداد ۲ واحد می باشند.

۱۴- اخذ/ تمدید پایان نامه برای مقطع کارشناسی ارشد در دوره تابستان امکان پذیر نمی باشد.

۱۵- ارائه درس/دروس، ثبت نام ارزیابی جامع و اخذ/تمدید رساله در مقطع دکتری تخصصی در دوره تابستان امکان پذیر نمی باشد.

۱۶- دانشجویان سایر دانشگاه ها (اعم از دولتی و غیر دولتی) با ارائه معرفی نامه از دانشگاه محل تحصیل می توانند ثبت نام و انتخاب واحد نمایند.

۱۷- کارکنان در واحد دانشگاهی محل اشتغال خود برابر بخشنامه نمی توانند در دروه تابستان درس انتخاب نمایند.

 

انتخاب واحد تابستان ۹۸-۹۷

۹ الی۱۲ تیرماه ۱۳۹۸

شروع کلاس ها

۱۵ تیرماه ۱۳۹۸

پایان کلاس ها

۲۴ مرداد ماه ۱۳۹۸

امتحانات

۲۶ الی ۳۱ مردادماه ۱۳۹۸ 

با توجه به امکان حذف آموزشی دروس در صورت عدم کسب حدنصاب لازم جهت برگزاری پس از انجام انتخاب واحد، نیاز است دانشجویان محترم نسبت به کنترل انتخاب واحد خود در سامانه آموزشی و ثبت نام دانشگاه به صورت دوره ای تا پایان نیمسال جاری اقدام و در صورت حذف درس جهت تغییر گروه به اداره آموزش مراجعه نمایند.

دسته بندی : دسته‌بندی نشده
دکتر محمدرضا امینی

http://www.khuisf.ac.ir/prof/Masters/default/?action=DownloadFiles&MasterID=fa7cdfad1a5aaf8370ebeda47a1ff1c3&ItemID=3901&LaID=1

رویت اوراق یکشنبه ۲ تیرماه ساعت ۱۲ الی ۱۲:۳۰ ساختمان اندیشه

دسته بندی : دسته‌بندی نشده
دکتر سید مهدی سجادیه

دانشجویان گرامی نمرات با ارفاق می باشد و در صورت اعتراض تا تاریخ ۳/۳۱ اعتراض خود را به آدرس ایمیل sh.bashirazami@gmail.comارسال نمایید.

New Doc 2019-06-19 12.12.16

سرکار خانم شراره بشیر اعظمی